Історія журналу

Журнал "Мікросистеми, Електроніка та Акустика" є новою назвою журналу "Електроніка та Зв'язок" є науковим фаховим виданням України у сфері технічних наук. Журнал публікуе оригінальні оглядові роботи та результаті дослідженнь  з основних проблем електронної техніки (вакуумна, квантова, та твердотільна електроніка, фізико-технологічні аспекти виробництва дискретних приладів та інтегральних схем), зв'язку (автоматика, телекомунікаційні та компьютерні системи і мережі, радіотехнічні пристроі та засоби телекомунікацій, принципипобудови мереж, Інтернет); звіти наукових конференцій, бібліографічні огляди. 

  Журнал започатковано у 1995 році факультетом Електороніки НТУУ "КПІ" та Київським військовим інститутом управління і зв'язку Міністерства оборони України (нині Військовий інститут телекомунікацій та інформації).

В 2004 році засновниками стали Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический институт",  Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. Журнал входить до переліку ДАК України.

  До складу редакційної колегії входять провідні вчені України,Росії та інших країн. 

 

Історія обкладенки журналу

За весь період існування журналу "Електроніка та зв'язок"  відбулись наступні зміни обкладинки:

Період з 1996-1998 рр.

Період  з 1999-2003рр.

Період 2004р.

Період з 2004-2009рр.

Період з 2010-по теперішній час.