Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Мікросистеми, Електроніка та Акустика?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Відео інструкція як подати статтю

Стаття оформлюється відповідно до ШАБЛОНУ. Налаштування формул для MathType у ФАЙЛІ.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

1. Автор підтверджує:

• що представлена робота не була раніше опублікована (за винятком публікації у вигляді резюме, частини опублікованій лекції, огляду або дисертації;
    • що вона не знаходиться на розгляді для публікації в інших виданнях;
    • що вона схвалена для публікації всіма наявними співавторами;
    • що вона схвалена для публікації інститутом або відповідальним установою, в якому вона виконана.

Автор передає засновнику журналу "Мікроситеми, Електроніка та Акустика" КПІ ім. Ігоря Сікорського на безоплатній основі невиключні права на цю статтю на весь строк дії авторського права, в тому числі право на її публікацію в журналі "Мікроситеми, Електроніка та Акустика".

Авторське право передається в момент прийняття рукопису до редакції.

Цим Автор гарантує, що його / її стаття є оригінальною і він / вона уповноважений співавторами здійснити таку передачу.

Передача авторського права охоплює право на відтворення і поширення статті, включаючи відбитки, переклад, фото, мікрофільми, електронні форми (он- і оффлайн) або інші подібні види відтворення.

Після отримання згоди на публікацію від Автора зміни в авторстві або порядку вказівки імен співавторів прийматися не будуть.

2. Зміст рукопису відповідає профілю і науково-технічному рівню журналу і містить елементи, визначені в постанові Президії ВАК України від 15.01.2003 №7-05 / 1 (Бюлетень ВАК України, №1, 2003 с.2)

3. Стаття оформлена відповідно до вимог журналу

4. Стаття не містить елементів плагіату

Положення про авторські права

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
  2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
  3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

Положення про конфіденційність

Редакція науково-технічного журналу "Мікросистеми, Електроніка та Акустика", на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» у зв’язку з включенням Ваших персональних даних до бази персональних даних повідомляє Вас, як суб’єкта персональних даних, про Ваші права, визначені Законом України «Про захист персональних даних»

Зокрема, імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

Платежі авторів

Цей журнал бере з авторів плату за наступні послуги.

Літературне редагування: 70.00 (UAH)

Літературне редагування статтей на українській/російській мовах проводиться професійним літ.редактором за добровільною згодою автора.

Літературне редагування статей на англійській мові коштує 25 грн за 1000 знаків і також виконується лише за добровільною згодою автора. Можлива допомога авторам у перекладі статті на англійську мову - 50 грн за 1000 знаків (лише за згодою автора).

Окреме літературне редагуванння по спонсорській програмі проводиться за окремою чергою та, може, займати значно довший час.

Публікація статті: 400.00 (UAH)

Журнал "Електроніка та зв'язок" друкується за рахунок спонсорської допомоги Громадського Об'єднання "Асоціація студентів та професіоналів з електроніки та зв'язку", тому плата за друк статті проводиться на рахунок громадського об'єднання

Реквізити для внесків:

Отримувач ГО "ОССЕЗ", код ЄДРПОУ 26379706, рахунок № 26000056216465, ПАТ КБ "ПриватБанк", МФО 380269
Призначення платежу "Добровільні пожертви від П.І.П."