Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Мікросистеми, Електроніка та Акустика?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

Відео інструкція як подати статтю

Пропонуємо платну послугу підготовки вашого подання відповідно до вимог видавництва. Подання може бути завантажено в форматах .DOC, .DOCX або .ODF. Вартість залежить від обсягу подання, кількості рисунків, формул та посилань. Для визначення вартості оформлення вашого подання - необхідно попередньо зв'язатися з редакцією (зазвичай вартість складає від 150 до 300 грн.).

При самостійному оформленні подання відповідно до вимог видавництва - нижче розташовано посилання на шаблон та необхідна додаткова інформація. Формат подання .DOCX.

Стаття оформлюється відповідно до ШАБЛОНУ. Налаштування формул для MathType у ФАЙЛІ.

Реферат статті на англійській мові має формуватися за структурою IMRaD

Посилання на першоджерела, які використані в статті, рекомендуємо виконувати за допомогою програми Mendeley, шаблон для формування переліку літератури можна завантажити за ПОСИЛАННЯМ. Невeлику відео-інструкцію можна подивитися за ПОСИЛАННЯМ.

Просимо взяти до уваги: у випадку відсутності активності автора протягом 6 місяців на будь-якому з етапів підготовки статті (Рецензування/Редагування/Коректура) - редакція залишає за собою право призупинити подальший розгляд подання.

 

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

 1. Автор підтверджує:

  • що представлена робота не була раніше опублікована (за винятком публікації у вигляді резюме, частини опублікованій лекції, огляду або дисертації;
  • що вона не знаходиться на розгляді для публікації в інших виданнях;
  • що вона схвалена для публікації всіма наявними співавторами;
  • що вона схвалена для публікації інститутом або відповідальним установою, в якому вона виконана.

  Автор передає засновнику журналу "Мікроситеми, Електроніка та Акустика" КПІ ім. Ігоря Сікорського на безоплатній основі невиключні права на цю статтю на весь строк дії авторського права, в тому числі право на її публікацію в журналі "Мікроситеми, Електроніка та Акустика".

  Авторське право передається в момент прийняття рукопису до редакції.

  Цим Автор гарантує, що його / її стаття є оригінальною і він / вона уповноважений співавторами здійснити таку передачу.

  Передача авторського права охоплює право на відтворення і поширення статті, включаючи відбитки, переклад, фото, мікрофільми, електронні форми (он- і оффлайн) або інші подібні види відтворення.

  Після отримання згоди на публікацію від Автора зміни в авторстві або порядку вказівки імен співавторів прийматися не будуть.

 2. Зміст рукопису відповідає профілю і науково-технічному рівню журналу і містить елементи, визначені в постанові Президії ВАК України від 15.01.2003 №7-05/1 (Бюлетень ВАК України, №1, 2003 с.2)

 3. Стаття оформлена відповідно до вимог журналу.

  Всі рисунки окремими файлами в форматі TIFF/JPG будуть завантажені як Супровідні файли.

  Мета-дані до кожного завантаженого документу будуть заповнені на 3х мовах (українська, російська та англійська).

 4. Стаття не містить елементів плагіату

 

Положення про авторські права

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

 1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
 2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
 3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

 

Положення про конфіденційність

Редакція науково-технічного журналу "Мікросистеми, Електроніка та Акустика", на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» у зв’язку з включенням Ваших персональних даних до бази персональних даних повідомляє Вас, як суб’єкта персональних даних, про Ваші права, визначені Законом України «Про захист персональних даних»

Зокрема, імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

 

Платежі авторів

Цей журнал бере з авторів плату за наступні послуги.

Публікація статті: 500.00 (UAH)

Журнал "Мікросистеми, Електроніка та Акустика" друкується за рахунок спонсорської допомоги Громадського Об'єднання "Асоціація студентів та професіоналів з електроніки та зв'язку", тому плата за друк статті проводиться на рахунок громадського об'єднання

Реквізити для внесків:

Отримувач ГО "ОССЕЗ", код ЄДРПОУ 26379706, рахунок № 26000056216465, ПАТ КБ "ПриватБанк", МФО 380269
Призначення платежу "Добровільні пожертви від П.І.П."