Подання

Цей журнал в даний час не приймає рукописів від авторів.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
 • Автор підтверджує:

  • що представлена робота не була раніше опублікована (за винятком публікації у вигляді резюме, частини опублікованій лекції, огляду або дисертації;
  • що вона не знаходиться на розгляді для публікації в інших виданнях;
  • що вона схвалена для публікації всіма наявними співавторами;
  • що вона схвалена для публікації інститутом або відповідальним установою, в якому вона виконана.

  Автор поступається засновнику журналу «Мікросистеми, Електроніка та Акустика» КПІ ім. Ігоря Сікорського ексклюзивні права на дану статтю.

  Авторське право передається в момент прийняття статті для публікації.

  Автор гарантує, що його/її стаття є справжньою і що він/вона має право здійснити таку передачу. Автор приймає відповідальність і дає згоду за всіх співавторів. Передача авторського права охоплює виключне право на відтворення і поширення статті, включаючи відбитки, переклади, фото відтворення, мікрофільми, електронні форми (онлайн і оффлайн), або будь-які інші подібні форми відтворення.

  Після отримання згоди, шляхом підтвердження даного пункту форми, провідним листування, зміни в авторстві або порядку вказівки імен співавторів прийматися не будуть.

 • Зміст рукопису відповідає профілю і науково-технічному рівню журналу і Содер елементи, певні в постанові Президії ВАК України від 15.01.2003 №7-05 / 1 (Бюлетень ВАК України, №1, 2003 с.2)
 • Стаття оформлена відповідно до вимог журналу
 • Стаття не містить елементів плагіату
 • Автор(и) підписали "Авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору"

Керівництво для авторів

Відео інструкція як подати статтю

Стаття оформлюється відповідно до ШАБЛОНУ. Налаштування формул для MathType у ФАЙЛІ.

Положення про конфіденційність

Редакція науково-технічного журналу "Електроніка та Зв'язок", на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» у зв’язку з включенням Ваших персональних даних до бази персональних даних повідомляє Вас, як суб’єкта персональних даних, про Ваші права, визначені Законом України «Про захист персональних даних»

Зокрема, імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.