Теплове моделювання силових напівпровідникових пристроїв
Основний зміст сторінки статті
Анотація
В даній статті висвітлені перспективні методи електротеплового моделювання за допомогою складення еквівалентної схеми, побудови моделей в системі Simulink та поєднання пакетного середовища Matlab з програмою, написаною мовою С++ для більш складних циклів та обчислень. За допомогою даного поєднання можна розрахувати електротеплові режими будь-якого силового перетворювального пристрою з відсутністю недоліків теоретичних методів та методів графічного моделювання, а саме: одностороннє проектування, яке необхідно перебудовувати для кожного пристрою з нуля, складність схеми, синтезу та оптимізації даних моделей.
Бібл. 5, рис. 7.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Fabis, P. M., Shun, D., Windischmann, H. (1999). Thermal modelling of diamond-based power elec-tronics package. in Proc. 15th Annu. IEEE Semicond. Therm. Meas. Manage. Symp., pp. 98–104.
Luo, Z., Ahn, H., Nokali, M. (2004). A Thermal Model for Insulated Gate Bipolar Transistor Module. IEEE Trans. Power Electron., vol. 19, no. 4, pp. 902–907.
Du, B., Hudgins, J., Santi, E., Bryant, A., Palmer, P., Mantooth, H. (2010). Transient Electrothermal Simulation of Power Semiconductor Devices. IEEE Trans. Power Electron., vol. 25, no. 1, pp. 237–248.
Malyna, D. (2007). Accelerated synthesis of electrically and thermally constrained power electronic converter systems. Eindhoven, Eindhoven University Press. P. 229.
Register, A. (2007). A Guide to Matlab Object-Oriented Programming. Florida, SciTech Publishing Inc. P. 354.