Особливості частотних характеристик пристроїв для ядерного магнітного резонансу
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Отримано резонансні характеристики систем «фільтр + випромінювач», «L + випромінювач», «випромінювач» в пристроях ядерного магнітного резонансу. На основі проведених математичних розрахунків резонансних частот, що обмежують діапазон підлаштовування частоти перетворювача, зроблено висновок про доцільність використання пристрою ЯМР без резонансного фільтру, але зі згладжувальною індуктивністю. За допомогою проведеного моделювання в середовищі MatLab\Simulink показано доцільність збільшення кількості рівнів вихідної напруги багаторівневого інвертора.
Бібл. 6, рис. 5.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Bessonov L.A. (2000), “Theory of Electrical Engineering. Electrical circuit”. Moscow, Gardariki. (Rus)
George Coates, Lizhi Xiao, Manfred Prammer. NMR Logging, Principles and Applications. -
Halliburton Energy Services, USA 1999.
Goncharov Y.P., Budennyi O.V., Morozov V.G. (2000), “Conversion equipment. Textbook B2”.
Kharkov, Folio. (Rus)
Jafarov I.S., Syngaevsky P.E., Hafizov S.F. (2002), “The application of nuclear magnetic resonance to
characterize the composition and distribution of reservoir fluids”. Moscov, Khimiya. (Rus)
Zagranychnyi A.V. Methods of forming voltage probing for devices nuclear magnetic resonance. Elec
tronics and Communications. – 2013. - № 5(76).- С. 19-24. (Ukr)
Farrar T., Becker E. (1973), “Pulse and Fourier spectroscopy NMR”. Moscow, Mir. (Rus)