Про оцінювання коефіцієнта ексцесу вузькосмугового процесу в частотній області
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Показано, що оцінювання коефіцієнта ексцесу вузькосмугових процесів у частотній області дозволяє порівняно легко уникнути ефекту «накладення частот», обумовленого зведенням аналізованого процесу в четвертий ступінь. Оцінювання в частотній області також дозволяє забезпечити мінімально можливе значення дисперсії оцінки, що не залежить від положення спектра аналізованого процесу на осі частот. При виконанні деяких умов, що розглянуті у даній роботі, спосіб оцінювання коефіцієнта ексцесу може бути набагато ощадливішим за спосіб-прототип за обсягом обчислень.
Бібл. 4, рис. 3.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
A. Prodeus. (1989), “Assessment of coefficient of excess on experimental investigatons of scattering properties of the water environment,” in Proc of V Far Eastern Conference "Acoust. Methods and Tools of Ocean Investigation", Vladivostok, Russia, pp. 31. (Rus)
K. Pilipenko, and A. Prodeus. (2012), “Usage of cumulant coefficients for dictor’s gender determination,” Electronics and Communication, Vol. 66, No. 1, pp. 13–17. (Rus)
A. Prodeus. (1991), “Dependency of estimator variance of 4-th moment of bandpass signal on sample frequency selection,” Radio Engineering, No. 10, pp. 22–27. (Rus)
A. Prodeus, and V. Cherednichenko. (1989), “Improving the measurements efficiency of the coefficient of excess upon sonar signals processing,” Shipbuilding Industry, ser. Acoustics, No. 31, pp. 65–71. (Rus)