Звукопрозорість замкненого кільцевого шару в наскрізній задачі випромінювання звуку циліндричним джерелом нульового порядку
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Чисельно розв’язана задача випромінювання для електропружної моделі циліндричного гідроакустичного перетворювача, який виконано у вигляді тонкої п’єзокерамічної оболонки і яка є повністю електродованою та розміщена в пружному шарі.
На прикладі типових матеріалів екранування (гуми, пінопласти, латуні) досліджено частотні залежности коефіцієнту проходження звуку за тиском та описано особливості роботи випромінюючої системи в кільцевому шарі в контексті наскрізної задачі.
Библ. 9, рис. 7.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Grinchenko V.T., Vovk I.V. (1986), “The waves-tasks of sound scattering by elastic shells”. Кiyv: Naukova dumka, p. 240. (Rus)
Grinchenko V.T., Vovk I.V., Matsipura B.T. (2007), “The principles of acoustics”. Кiyv: Naukova dumka, p. 640.(Ukr)
Glazanov V.E. (1986), “Shielding of hydroacoustical antenns. Leningrad:. Sudostroenie”. P. 148. (Rus).
Ddkovsky V.S., Leyko O.G., Savin V.G. (2006), “Electroacoustical piezoceramics transducers (Calculation, design)”. Study book. Кyrovograd: “Іmeks-LTD”, p. 448.(Rus)
Isacovich M.A. (1973). “The common acoustic”. Moscow: Nauka.p. 496. (Rus).
Korzhyk O.V. (2012), “The sound radiation by 0-mode cylindrical electroelastic wave-stratum source”. Electronics and communications. No. 5. Pp. 30-35 (Ukr).
Korzhyk O.V., Kuroyedova T.S. Filippova N.U. (2013), “The investigation of electro-mechaniks characteristics with full-electroded of cylindrical piezoceramics wave-stratum transducer”. Electronics and communications. No. 1. Pp. 102-110 (Rus).
Korzhyk O.V. (2013), “The impedance characteristics of 0-mode wave-stratum transducer”. Electronics and communications. No. 3. Pp 49-55 (Rus).
V.V. Bogorodsky. (1983), “Underwoter electroacoustic transducers”. Leningrad. Sudostroenie. P.248 (Rus)