Системи електроживлення для енергоємних технологій
Основний зміст сторінки статті
Анотація
В роботі розглянуті особливості побудови систем електроживлення потужного електротехнологічного обладнання. Запропоновано дві структури систем електроживлення. Перша структура - на основі багатофазного інвертора. Така система живлення забезпечує стабілізацію вихідної напруги за допомогою широтно-імпульсної модуляції, забезпечує знижений рівень пульсацій вихідної напруги. Друга структура - на основі багатосекційного джерела з паралельним щодо виходу об'єднанням секцій. У ній функції стабілізації і регулювання вихідної напруги виконують вихідні секції джерела, що підключаються в контур навантаження відповідно до заданого алгоритму.
Основна перевага таких джерел полягає в тому, що енергія, що ними перетворюється, розподіляється рівномірно між каналами перетворення джерела. Це дає можливість забезпечити високі рівні енергії, що перетворюється, при використанні вузлів з відносно малим рівнем потужності.
Бібл. 2, рис. 3.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Lypkivskyi, E.A., Martynov, V.V., Rudenko, Yu.V., Khalikov, V.A., Lebedev, B.B., Mozharovsky, A.G. (2009), “Research and development of semiconductor-transformer converters for power supply electro equipment “, Proceedings of the National Academy of Sciences Institute of Electrodynamics, Collection of Scientific Works, Kyiv, IED National Academy of Sciences, Vol. 23, PP.72 - 82.
Martynov, V.V., Rudenko, Yu.V., Monzheran, Yu.P. (2010), “Investigation of the interaction of the power transistor converters with arc, plasma and radiation technological load“, Proceedings of the National Academy of Sciences Institute of Electrodynamics, Collection of Scientific Works, Kyiv, IED National Academy of Sciences, Vol. 25, PP. 145 - 159.