До питання про застосування метода накладання при аналізі перехідних процесів з ненульовими початковими умовами
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Проаналізовано особливості застосування методу накладання в електричному колі з ненульовими початковими умовами при одночасному підключенні до нього кількох зовнішніх дій. Розглянуто різні форми представлення рішення, які базуються на використанні методу накладання. Проаналізовано їх взаємозв’язок і спосіб переходу від однієї форми представлення рішення до іншої. Показано, що для лінійних електричних кіл при будь-яких початкових умовах принцип накладання виконується завжди, причому він може бути застосований у різних формах.
Бібл. 7., рис. 2.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Bessonov, L. A. (2007), «Theory of Electrical Engineering. Electrical circuits: a textbook», Moscow, Gardariki, р 701. (Rus).
Ginsburg, S. G. (1967), «Methods of solving problems by transients in electrical circuits», Moskwa,: Vysshaia shkola, p. 387 (Rus).
Demirjian, K. S., and Butyrin, P. A. (1988), «Modeling and computer calculation of electric circuits», Moskwa, Vysshaia shkola, р. 335. (Rus).
Zhuikov, V.J. and Romashko, V.J. (2012),«Transient processes: textbook», Kyiv, NTUU "KPI", р. 184 (Ukr).
Ivashchenko, D. S. and Szczerba, A. A. (2012),«Conditions for applying the method of superposition for a transient analysis with nonzero initial conditions in linear circuits», Tehnіchna elektrodynamika. Tematychny vypusk: Sylova elektronіka ta energoefektyvnіst. Part 4, Kharkiv, pр. 173 - 178. (Rus).
Ivashchenko, D. S. and Szczerba, A. A. (2012) «Application of the superposition method for a transient analysis for nonzero initial conditions in the commutation of linear circuits, Tehnіchna elektrodynamika. Tematychny vypusk: Sylova elektronіka ta energoefektyvnіst. Part 1, Kharkiv, pр. 159 - 164. (Rus).
Romashko, V.J. (2005), «Discrete-lіntear elektrical circuits. Theory and calculation», Kyiv, Avers, р. 175 (Ukr).