Аналіз математичних моделей сенсору кисню
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Представлено опис теоретичних моделей електрохімічних сенсорів з
мембранним покриттям. Проаналізовано імітаційні моделі для опису
складної взаємодії між катодним времязавісімим потоком, діаметром катода і електроліту і товщиною мембранного шару і його проникністю.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Воронов С.О., Котовський В.Й., Голець П.О. Сенсор для вимірювання парціального тиску кисню в підшкірних тканинах // Вісник НТУУ«КПІ». Серія приладобудудування. – 2011. – Вип. 41. – С. 125 – 130.
Воронов С.О., Голець П.О. Вплив внутрішніх і зовнішніх факторів на процеси відновлення кисню та метрологічні характеристики сенсору // зб. матеріалів III міжнародної конференції Біомедична інженерія і технологія – К.: НТУУ«КПІ», 2012.- С. 46.
Дагаев В.А., Коваленко Л.А. Первичные из- мерительные преобразователи в газоаналитическом приборостроении: Сб. науч. тр. ВНИИАП. – Киев, 1988. – С. 12.
Березовский В.А., Колотилов Н.Н. Биофизические характеристики тканей человека.- К.: Наукова думка,1990.- 224c..
Grunewald W. Theoretical analysis of the oxy- gen supply in tissue // Oxygen transport in blood and tissue - Stuttgart, 1968. - Р. 100 - 114.
Clark L.C., Lyons C. / Ann.N.Y.Acad.Sci. – 1962. – 102. – Р. 29 – 45.
Коваленко Е.А., Березовский В.А., Эпштейн И.М. Полярографическое определение кислорода в организме. – М.: 1975. – 215 c.
Voronov S.A., Golets P.A. Modelling of transcutaneous oxygen sensor // Proceedings of the ХХХІІ international scientific conference ELNANO – ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY. – Kyiv. – 2012. – Р. 195.
Котовський В.Й., Осауленко В.Л., Івченко П.О. Канал контролю парціального тиску кисню у міжклітинній рідині /Электроника и связь. − Тематический выпуск "Электроника и нанотехнологии". – №2 – Киев – 2010 – с. 122 – 126.
Чаяло П.П. Патофизиология сосудистой стенки при артериальной гиппертензии: роль гемодинамических факторов // Проблемы старения и долголетия – 2002. №3. – С. 221 – 223.