Особливості активних автономних ретрансляторів для синхронних мереж телемовлення стандарту DVB - T
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Представлені результати аналізу та підходи щодо створення для Національної мережі цифрового наземного ефірного телемовлення стандарту DVB-T автономних ретрансляторів із вихідною потужністю до 25 Вт, які зможуть забезпечити якісний телевізійний сигнал у населених зонах невпевненого прийому, у зонах радіотіні.З використанням нових схемотехнічних рішень, в області мікрохвильової електроніки та телекомунікацій, а також сонячної енергетики можна досягти обслуговування окремих населених пунктів при мінімальних витратах на функціонування та енергоспоживання. Такі активні ретранслятори створять умови для покриття усієї території України послугами багатоканального телебачення прийнятної якості.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Meleshko V.V., Bondarenko A.A., Dovgij S. A., Trofimchuk A. N., G. YA. F. van Hejst “Uprugie volnovody: istoriya i sovremennost’ [Elastic waveguides: history and modernity]”, Matematychni metody ta fizyko-mekhanichni polia, vol. 51, no. 2, pp. 86-104, 2008
Grinchenko V.T., Meleshko V.V. Garmonicheskie kolebaniya i volny v uprugih telah [Harmonic vibrations and waves in elastic bodies], Kyiv: Scientific opinion, pp. 284, 1981
Anufriev I.E. Samouchitel' MatLab 5.3/6.x. [MatLab 5.3 / 6.x tutorial], Saint-Petersburg: BHV-Peterburg, pp. 736, 2003