Компенсація реактивної потужності в повторно-короткочасних режимах роботи
Основний зміст сторінки статті
Анотація
У статті розглянуто особливості керування конденсаторними установками компенсації реактивної потужності в мережах промислового електропостачання при повторнокороткочасних режимах роботи асинхронних двигунів. З метою виявлення проблем, що виникають при використанні конденсаторної установки при повторно-короткочасних режимах роботи проведено моделювання у середовищі MatLab процесів, які відбуваються у компенсаторі при використанні різних типів комутуючих пристроїв. Дослідження перехідних режимів при комутації конденсаторних батарей дозволило розробити рекомендації щодо керування напівпровідниковими комутаторами компенсаторів для усунення часових затримок між повторними комутаціями
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
www.ru.wikipedia.org
Б. Константинов, Г. Зайцев, Компенсация реактивной мощности, Л.: Энергия, 1976, p. 104.
Я. Карпович, Р. Стржелецки, С. Денисюк, “Следящее управление последовательнымкомпенсатором искаженной сети”, Тез. 3-йПол. – Сов. конф. "Комплексная автоматизация промышленности", 3-16 окт. 1988, Ворцлав
И. Волков, “Минимализация реактивноймощности элементов индуктивно-емкостныхпреобразователей”, Пробл. техн. электродинамики, no. 35, p. 143, 1972.
V. Tonkal, A. Novoseltsev, S. Denisyuk, and V. Zhuikov, Balanceenergy in electrical circuits, Kyiv: Nauk.Dumka, 1992, p. 312.
V. Labuntsov and E. Chaplygin, “Inactive power compensators on valves withnatural switching”, Electricity, no. 9, Jan. 1996.
I. Zhezhelenko and Y. Saenko, “Reactivepower in the tasks of the electric power industry”, Electricity, no. 2, 1987.