Термографічна оцінка тепловтрат біореактора в навколишнє середовище
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Теплові втрати біореактора повинні компенсувати процес бродіння підтримання (перш за все температури). в щоб зменшити споживання тепла на біореактора та для компенсації теплових втрат a виконана теплоізоляція. У цьому папір безконтактний і неруйнівний термографія кваліфікація терм втрати та оцінка теплоізоляції пропонується якість для анаеробного біореактора. За допомогою програмного забезпечення Researcher проводиться термографія аналіз для трьох різних випадків (без компенсовані втрати тепла; одним шаром термоізоляція; з двома шарами термо ізоляція). Отримані результати показати переваги використаного підходу для кваліфікація різного виду тепла ізоляції
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
V. P. Maldague, Theory and Practice of Infrared Technology for NonDestructive Testing, John Wiley-Interscience, 2001, p. 684.
A. V. Andonova and T. B. Takov, “Identification of Damage in Materials using Infrared Thermography”, Advanced Materials and Operations Journal, vol. 1, no. 1, pp. 114–117, 2009.