Системи електроживлення потужного електротехнологічного обладнання
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Розглянуто особливості електроживлення потужного електротехнологічного обладнання. Показано деякі шляхи підвищення якості електроживлення на прикладі електронно-променевого, іонно-плазмового обладнання
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
K. Lipkivsky, V. Martinov, Y. Rudenko, V. Khalikov, B. Lebedev, and A. Mozharovsky, “Follow-up and development of fuel-conducting transformer transformers for live electrical technological equipment”, Practice for the Institute of Electrodynamics of the National Academy of Sciences of Ukraine: sb.Sciences, work, vol. 23, pp. 72–82, Jan. 2009.
V. Martinov, Y. Rudenko, and Y. Mongeran, “Doslіdzhennya vzaєmodії power transistorconverting with arc, plasma andchanging technological advances”, Practice of the Institute of Electrodynamics of the National Academy of Sciences of Ukraine: sb.Sciences, work, vol. 25, pp. 145–159, Jan. 2010.