Деякі аспекти покращення якості стереопроекції
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Розглянуто основні види стереопроекції зображень. Виявлено та описано основні технічні складності, які можуть виникнути на етапах створення стереозображень за допомогою спеціальних систем. Так, зокрема показано, що проблема "двоєння" зображення може призвести до того, що зоровий апарат людини на підсвідомому рівні сприймає стереозображення, як два різні не пов'язані між собою зображення. Наведено опис та можливі шляхи усунення ефекту двоїння зображень. На основі проведеного аналізу сформульовано алгоритм створення стереозображення для систем стереопроекції, який практично виключає основні недоліки при створенні стереозображень
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
S. Rozhkov, “Features of the perception of ste-rheoimaging in the cinema hall”, World of Technologycinema, no. 10, pp. 10–15, 2008.
I. Mukhin, “Autostereoscopic displays”, Broadcasting. Television and radio broadcasting, no. 7, pp. 79–81, 2004.
E. Bashkov and O. Avksent’eva, “Generatorsegments of straight lines of increased productivityvalues for 3D displays”, Scientific practices of DonNTU. Series “Informatics,cybernetics and computational technique.”, no. 11, pp. 100–105, Jan. 2010.
A. Pryadko and N. Rudchenko, “Technologiesstereo visualization”, TV technologies, no. 3, pp. 3–16, Jan. 2009.