Електроміографічний контроль впливу електростимуляції та електростатичного поля при лікуванні остеохондрозу попереково-крижового відділу хребта
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Доведено ефективність використання комбінації методів електростимуляції та електростатичного масажу у системі тренувального процесу спортсменів-гімнастів. Обґрунтовано застосування електроміографії як методу контролю стану сегментарного апарату спинного мозку та функціонального стану м'язів спини.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
M. Colston, T. Taylor, and E. Minnick, “Abdominal training and stabilizationcenter: past, present and future”, Sports Medicine Today, vol. 4, no. 1, pp. 4–9, 2006.
E. Adriyanova and R. Gorodnichev, Electromyographic indicators and mechanismsdevelopment of lumbosacral osteochondrosis, Velikiye Luki, 2006, p. 192.
G. Apanasenko, “Athlete’s health”, in Prospects for the development of sports medicine and physical therapy 21st century, Odessa, 2002, pp. 12–17.
Y. Zhdanov and V. Prokopets, “Problemshealth and sports”, in Olympic sports andsport for everyone: 4 Int. scientific congr., p. 193.
L. Zenkov and M. Ronki, Functional diagnosis of nervous diseases (Manualfor doctors), 3rd ed. Moscow: Medpress-inform, 2004, p. 448.
G. Shulyaka, Basics of electrical stimulation, Kyiv: Varta, 2006, p. 147.