Застосування методу «наскрізного завдання» до дослідження механічних характеристик приймального п'єзокерамічного перетворювача з розрізними електродами
Основний зміст сторінки статті
Анотація
З використанням методу “наскрізного завдання” розглянуто амплітудні та фазові залежності від частоти сімейства модових складових механічних характеристик приймального кругового циліндричного електропружного перетворювача з розрізними електродами в умовах симетричного електричного навантаження. Розраховані та описані утворені розподілиg нормальних сполучних та повних переміщень точок поверхні одиночного перетворювача з урахуванням пов'язаності коливань при падінні на нього плоскої хвилі одиничної амплітуди
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
A. Korzhik, “Application of the ‘end-to-end problem’ method to the study of amplitude-frequencydependences of the characteristics of the acoustic field of a receiving cylindrical piezoceramic transducer with split electrodes”, Electronics and Communications, no. 3, pp. 160–166, 2010.
V. Didkovsky, A. Leiko, and V. Savin, Electroacoustic poisoceramic converters, Kirovograd: Imex-LTD, 2006, p. 448.
O. Korzyk and O. Leyko, “The interaction is flatof an acoustic wave with a linear array of electroelastic cylindrical transducers”, Scientific news of NTUU "KPI", no. 4, pp. 106–114, Jan. 2001.
O. Korzyk and Y. Soltanovskyi, “Izluchenieof sound waves by a sectioned cylindrical piezo transducer connected to a long line”, Elektronika icommunication, no. 6, pp. 54–59, 2009.
O. Korzyk and O. Leyko, “To the question of diffractionplane acoustic wave on electroelasticcylindrical receiver converter”, Scientific news of NTUU "KPI", no. 6, pp. 83–89, 2004.
O. Korzhik, “On the features of electromechanical transformations in receiving piezoceramic converters with split electrodes”, Elektronika i svyaz, no. 2, pp. 224–230, 2010.
V. Grynchenko, I. Vovk, and V. Matsypura, Basics of acoustics, Kyiv: Naukova dumka, 2007, p. 640.
M. Isakovich, General acoustics, Moscow: Science, 1973, p. 496.
E. Shenderov, Wave problems of hydroacoustics, Leningrad: Shipbuilding, 1972, p. 352.
I. Faran, “Sound Scattering by Solid Cylinder andSphear”, JASA, vol. 23, no. 4, pp. 63–71, 1951.
A. Guz, V. Kubenko, and A. Babaev, Hydroelasticity of shell systems, Kyiv: Vishcha School, 1984, p. 208.