Залежність пружних коливань пакету від коефіцієнта Пуассона внутрішнього шару при ФТА перетворенні
Основний зміст сторінки статті
Анотація
В рамках даної роботи проаналізовано залежність амплітуди та фази стаціонарного пружного коливання, які виникають у тонкому тришаровому пакеті, від зміни однієї з фізичних характеристик внутрішнього шару. Розглянуто вплив на пружні коливання коефіцієнта Пуассона. Зовнішні шари пакету виконані з однакового матеріалу. Постановка задачі виконана в рамках теорії незв’язаної термопружності. Отримані результати показують нелінійну залежність пружних коливань від вказаного параметру. Библ. 6, рис. 3.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Babaev A. E., Savin V. G., Bogdanov A. V. , Sotnikov A. V. (2002), “Thermooptical excitement of a four pack containing electroelastic element”, Elektronika ta zvyazok, №15, P. 20-24. (Rus) Guz A. N., Golovchan V. T. (1972), “Diffraction of elastic waves in a multiply connected bodies”, Kiyv, Naukova Dumka, 254 p. (Rus) Kikoin I. K. (1978), “Tables of physical quantities. Handbook”, Ed. Acad. i. K. Kikoin, Moskwa,: Atomizdat, 1008 р. (Rus) Kovalenko A. D. (1975), “Thermoelasticity”, Kiyv, Vishcha Shkola, 216 p. (Rus) Kornauhov V. G. (2004), “Thermal destruction of polymeric structural elements under monogarmonicheskom deformation”, Prikladnaya Mehanika,. Vol. 40, № 6, P. 30-70. (Rus) Lyamshev L. M. (1989), “Laser thermo-sound excitation” ,Ed. Ed. V.I. Il'ichev, USSR Akademiya Nauk, Akusticheskiy Institut N.N. Andreev, Moskwa, Nauka, 237 p. (Rus)