Залежність струму статора асинхронного двигуна при живленні від мостового інвертора напруги в усталеному режимі від ковзання
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Запропоновано модель для дослідження і розрахунку струмів статора основної і вищих гар-монік асинхронного двигуна при заданій формі імпульсної напруги живлення. Проведено аналіз впливу ковзання на форму струму статора при живленні від трифазного мостового інвертора напруги. Наведено залежність форми струму статора від величини ковзання для різних режимів роботи асинхронного двигуна.
Бібл. 4, рис. 6.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Lyubarskii, B. G., Demidov, A. V., Parfenyuk, T. V. (2014). Lyubarskii M.G. Simulation of traction drive based on SDP. Svіtlotehnіka ta elektroenergetika. No 2. Pp. 41-46. (Rus)
Germans, G. A., Seleznev, E. A., Shestakov, L. A. (2014). The impact of higher harmonic components to work asynchronous motors. Bulletin of the University of Chuvashia. No. 2. Pp. 46-51. (Rus)
Rodkin, D. I., Romashihin, Y. (2012). Justification of the calculated equivalent circuits of induction mo-tors. Tehnіchna elektrodinamіka. No. 2. Pp. 89-90. (Ukr)
Kondratyuk, O. Yu., Egorov, A. B. (2006). Analysis of the emergency operating modes of asynchro-nous motors to question the choice of their effective protection. Sistemi obrobki Informácie. HU PS Vol. 4 (53). Pp. 79-86. (Ukr)