Тепловий захист імпульсних перетворювачів електроенергії
Основний зміст сторінки статті
Анотація
В даній статті, опираючись на електричні та теплові моделі компонентів імпульсних перетворювачів електроенергії, описується шлях до забезпечення теплового захисту як на методологічному рівні, встановлюючи межі безпечної роботи пристрою, так і схемотехнічному рівні, додаючи до схеми пристрою додаткові ланцюги, а саме ланцюг зворотного зв’язку відносно температури. Системи теплового захисту, побудовані за таким принципом, що регулюючи вхідну частоту та насиченість магнітного поля котушки фільтра перетворювача, забезпечують плавне і якісне регулювання режимів роботи пристрою, усуваючи небезпеку теплових аварій.
Бібл. 3, рис. 5.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Schutze, T. (2008) Thermal equivalent circuit models. Application note. Germany: Infineon Technologies AG. P. 10.
Divins, D. (2007) Using Simulation to Estimate MOSFET Junction Temperature in a Circuit Application. International Rectifier, Power Electronics Technology Exhibition & Conference. P. 27
TDK (2014) Aluminium Electrolytic Capacitors. Capacitors for pulse applications. Germany: Epcos AG. P. 40.