Максимальний кут стереозйомки для формування рентгенівських об’ємних стереозображень
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Основним методом формування тривимірних зображень в рентгенології є метод комп'ютерної томографії. Збільшення кількості використання комп'ютерної томографії веде до збільшення колективної ефективної дози. Альтернативним методом формування тривимірних зображень, який міг би бути використаний у ряді випадків, є метод проведення рентгенівської стереозйомки. Окрім зменшення дозового навантаження, іншою перевагою стереоскопічного методу є формування найбільш реалістичного відчуття тривимірної глибини даного об'єкту. З метою отримання максимального уявлення про стереоскопічності сформованого зображення, а отже і найбільш достовірній інформації про розміри і розташування окремих деталей в досліджуваному об'єкті, вирішено завдання визначення максимального кута стереозйомки для формування рентгенівських об'ємних зображень.
Бібл. 5, рис. 3.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
David A. S. ”Ionizing Radiation Exposure of the Population of the United States”. Resource access mode: http://www.ncrponline.org/PDFs/2012/DAS_DDM2_Athens_4-2012.pdf
Goshtasby A. A. (2005), ”2D and 3D image registration”. Hoboken, A John Wiley & Sons, Inc. P. 258.
Miroshnychenko S.I., Nevhasymyy A.A., Volkov E.V. (2012), ”3D X-ray image parameter measure-ment”. Proceedings of the XXXII International Scientific Conference ELNANO 2012. Kiev, Pp. 162-163.
Valius N.A. (1962), ”Stereoskopiia”. Мoscow, АN SSSR. P. 379. (Rus)
Schiffman H. R. (2003), ”Sensation and perception”. SPb. Piter, P. 928. (Rus)