До питання про відбір максимальної потужності від джерел електричної енергії
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Проаналізовано енергетичні характеристики системи джерело електричної енергії – навантаження при різному характері внутрішнього опору джерела. Для одержання результатів аналізу у найбільш загальному вигляді використанні нормовані вихідні характеристики джерела. Показано, що максимальна потужність до навантаження передаватиметься за умови рівності опору навантаження та диференційного внутрішнього опору джерела, а коефіцієнт використання електричної енергії джерела визначатиметься співвідношенням між опором навантаження та статичним внутрішнім опором джерела в робочій точці. При цьому нормовані вихідні характристики джерела одночасно є залежністю коефіцієнта використання електричної енергії від його струму навантаження. Проведено порівняльний аналіз джерел з різним типом вихідних характеристик.
Бібл. 3, рис. 7.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Bessonov L.A. (2007), “Theory of Electrical Engineering. Electrical circuits: a textbook”. Moskva: Gardariki. (Rus)
Matkhanov P.N. (1986), “Fundamentals of electric circuits. Nonlinear circuits”. Moskva: Vysshaia Shkola. (Rus)
Sigorsky V.P, Petrenko A. I. (1971), “Fundamentals of the theory of electronic circuits”. Kyiv. Vyshcha Shkola. (Rus).