Ерозійна активність у ближнім полі струминного гідродинамічного випромінювача
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Представлено результати дослідження ближнього поля струминного гідродинамічного випромінювача при наявності гідростатичного тиску в герметичній ємності. Експериментально досліджена кавітаційна активність у ближнім полі випромінювача по ерозії свинцевих зразків. Показано, що з ростом надлишкового статичного тиску в геометричній прогресії збільшуються питомі характеристики ерозії: в одиницю часу й за один період коливань. Проведено порівняння теоретичних і експериментальних результатів. Результати досліджень дозволять розробити практичні рекомендації з використання даних джерел звуку в різних звукових технологіях: очищення деталей машин від технологічних і експлуатаційних забруднень, емульгування нерозчинних рідин, диспергування твердих частинок у рідинах.
Бібл. 7, рис. 5.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Knapp R.-T., Daily J.-W., Hammitt F.-G. (1970), [Cavitation]. NEW YORK: McGRAW-HILL, P. 688.
Mettin R., Luther S., Ohl C.-D., Lauterborn W. (1999), [Acoustic Cavitation Structures and Simulations by a Particle Model]. Ultrason. Sonochem. Vol. 6, Pp. 25–29.
Petracchi G. (1949), [Investigations of Cavitation Corrosion]. Engineering Digest. Vol. 10,no 9. P. 314.
Shimada M., Kobayashi T., and Matsumoto Y. (1999), [Dynamics of Cloud Cavitation and Cavitation Erosion] (ASME FEDSM99 – 6775).
Guan J., Matula T.J. (2002), [Time-Dependence of Alcohol Quenching in SBSL]. 16th International Symposium on Nonlinear Acoustics. Moscow, August 19 – 23. Pp. 947–950.
Vitkov V.V., Dudzinski Yu.M., Makarova T.V. (2010), [Optimization of power characteristics of stream hydrodynamic radiators]. Electronics and communications. no 6 (part 2). Pp. 147–151 (Rus).
Vitkov V.V., Dudzinski Yu.M., Zukоvа А.V. (2010), [Amplitude-frequency characteristics of the flooded jet’s shells]. II Intern. Science and Tech. Conf. “Actual problems of the applied mechanics and durability of constructions”. Yalta, June 4 – 7, – Pp. 96–103 (Rus).