Міжканальна інтерференція та метод оцінки її впливу на прийом сигналу
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Предметом дослідження у цій роботі є міжканальна інтерференція. Мета роботи – створення методики оцінки впливу міжканальної інтерференції на прийом високошвидкісних багатопозиційних сигналів та перевірка її на конкретних прикладах. Запропонований метод дослідження полягає у розробці аналітичних моделей та розрахунку впливу міжканальних перешкод на прийом сигналу. Показано, що при постійній швидкості передачі даних збільшення числа каналів з 24 до 96 за інших рівних умов може зменшити ставлення перешкоди до сигналу (ξ%) з 3% до 0,8%, тоді як збільшення швидкості передачі даних за інших рівних умов призводить до збільшення ξ% з 0,8% до 4,5% , наприклад, при кількості каналів, що дорівнює 96. Найбільш відчутне зниження впливу перешкод з 3% до 1,4% при W=196, спостерігається при збільшенні швидкості передачі даних до 48 Мбіт/сек (64КАМ) і збільшенні числа К=6 при збільшенні тактового інтервалу та захисного інтервалу одночасно
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Vasiliev V.G. Fixed technology broadband wireless access WiMAX standard IEEE 802.16-2004, UNIDATA, 2009
IEEE Standard for Local and metropolitan area networks - Part 16: Air Interface for Fixed Broadband Wireless Access Systems(IEEE Std 802.16-2004 (Revision of IEEE Std 802.16-2001)). IEEE, pp. 1–915, 2004. DOI:10.1109/IEEESTD.2004.8684627
L. Berkman, I. Shcherbina, O. Chumak, and L. Rudyk, Multi-channel modems: Monograph, Kyiv: Zvyazok, 2006, p. 149.