Енергозбереження електронних пристроїв, що приєднуються до універсальній послідовній шині
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Запропоновано механізм введення нового модуля та функціональності до складу сучасних контролерів, що приєднуються до універсальної послідовної шині (УПШ). Це дозволяє перевести пристрій у “сплячий” режим і сприяє зменшенню споживаної потужності до 90%, якщо він перебуває у зупиненому стані та неактивний на УПШ. Запропонований модуль не вмикається і не потребує живлення, якщо контролер перебуває в робочому стані. Логіка описана мовою Verilog та атестована на програмованій логічній матриці (ПЛМ) сімейства Virtex. Виконані необхідні модифікації в драйвері контролера УПШ для підтримки режиму "сплячого". Завдяки включеній логіці площа контролера збільшилася на розмір, необхідний для розміщення 2000-2500 ключів, що становить лише 3,5% від загальної кількості елементів
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
[1]D. Anderson and D. Dzatko, Universal Serial Bus System Architecture, Inc Addison-Wesley, 2001, p. 505.
Universal Senal Bus Specification. Rev 2.0, April 2000, www.usb.org
M. Keating, D. Flynn, R. Aitken, A. Gibbons, and K. Shi, Low Power Methodology Manual For System-on-Chip Design, 2008, p. 300.
On-The-Go Supplement to the USB 2.0 Specification Revision 1.3., December 5, 2006, www.usb.org
T. Remple, “USB on-the-go interface for portable devices”, in 2003 IEEE International Conference on Consumer Electronics, 2003. ICCE., Los Angeles, CA, USA, 2003, pp. 8–9. DOI:10.1109/ICCE.2003.1218781