Швидкий алгоритм синхронізації в системах зв’язку з розширенням спектру
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Запропоновано швидкий алгоритм синхронізації для систем зв'язку з розширенням спектра псевдовипадковою послідовністю довжиною 2m-1 точок з використанням швидкого згортки довжиною 2m пікселів. Визначено типи псевдовипадкових послідовностей та їх довжини, для яких доцільно використовувати запропонований алгоритм. Оцінено похибки розрахунків та трудомісткість нового способу синхронізації.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
K. Feer, Wireless digital communication. Modulation and spectrum spreading methods, Moscow: Radio i svyaz, 2000, p. 520.
J. Proakis, Digital Communications, Moscow: Radio i svyaz, 2000, p. 800.
R.E. Blahut, Fast Algorithms for Digital Signal Processing, Moscow: Mir, 1989, p. 448.
R. Lyons, Digital signal processing: Second edition, Moscow: LLC"Binom-Press", 2006, p. 656.
C. Rader, “Discrete Fourier transforms when the number of data samples is prime”, Proceedings of the IEEE, vol. 56, no. 6, pp. 1107–1108, Jan. 1968. DOI:10.1109/PROC.1968.6477
L. Bluestein, “A linear filtering approach tothe computation of the discrete Fourier transform”, Northeast Electronics Research and EngineeringMeeting Record, no. 10, pp. 218–219, 1968.