Додаткові втрати енергії при послідовному з’єднанні суперконденсаторів
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Проаналізовано особливості послідовного з’єднаня суперконденсаторів. Показано, що несиметрія напруг на них, пов’язана з різною велечиною їх опорів втрат, проявляється в кінці перехідного процесу, який може тривати десятки і сотні годин. Проаналізовано існуючі методи балансування напруг на конденсаторах та їх енергетичні характеристики. Запропоновано метод балансування напруг суперконденсаторів з покращеними характеристиками.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Bessonov, L. A. (1984). Theoretical Foundations of Electrical Engineering: Electrical circuits. Textbook for High Schools 8th ed. Higher School, P. 559. (Rus)
Belyakov, A. I. (2006). Electrochemical Supercapacitors: current state and development problems. Electrochemical Energy, Vol. 6, No 3, Pp. 146-149. (Rus)
Zhuikov, V. Y., & Romashko, V. Y. (2010). Perehіdnі Process: navch. posіb. NTU "KPI", P.184. (Ukr)
Agupov, V. V. Razuvaev, Y. Y., Seagull, M. Y., & Choporov, H. E. (2012). Features active balancing voltage supercapacitors. Bulletin of the Voronezh State Technical University, Vol. 8, No7.2, Pp. 101-
(Rus)