Прийом звуку сферичним електропружним перетворювачем з розрізними електродами (частина 3)
Основний зміст сторінки статті
Анотація
На основі результатів розв’язання наскріз-
ної задачі про прийом звуку сферичним елект-
ропружним перетворювачем з розрізними еле-
ктродами, який представлено у вигляді суціль-
ної тонкої п’єзокерамічної оболонки, та отри-
маних виразів для відшукання невідомих коефі-
цієнтів центрально-симетричних та вісе-
симетричних складових повного розв’язку за-
дачі - показано напрямки адитивної обробки
вихідних електричних сигналів для отримання
певної просторової вибірковості.
Електродування подано парою симетрич-
них напівсферичних електродів, які розділено
по екватору сфери та навантажено на окремі
незалежні електричні опори. Бібл. 7, рис. 2.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Aronov B.S. (1990), The piezoceramics electro-mechanics trancdusers. Energoatomizdat. P.271.(Rus)
Gobson E. The theory of spherical and ellipticall functions. Izd.inostr. lit.1952.-584 p. (Rus).
Korzhyk O.V. (2010), About the specific of electro-mechanics trancdusers- recivers with two group electrodes. Electronics and communication. No2, Pp. 224-230 (Ukr)
Korzhyk O.V. (2013), The accounting of electrodes type on spherical electroelastic audio transduser in “through acoustic reciving task” by multy-mode system. Electronics and communication. No1. Pp. 76-88 (Ukr).
Korzhyk O.V. Petrishev O.M. (2014), To the determination of boundary conditions in “through acoustic reciving task” by spherical electroelastics piezo- receiver with dissected electrical electrodes. Electronics and communication. Vol.19, No3(80), Pp. 77-97 (Rus)
Korzhyk O.V., Petrishev O.M. (2014), About one method of computation AFC of sensitivity spherical piezoelastics (part 1). Electronics and communications. Vol.19, №6(83), Pp. 94-109 (Ukr)
Korzhyk O.V., Petrishev O.M., Bogdanova N.V. (2015), About one method of computation AFC of
sensitivity spherical piezoelastics (part 2). Electronics and communications. Vol.20, №1(84), Pp. 57-64
(Ukr)