Електромагнітні процеси у перетворювачах електричної енергії для пристроїв на основі ямр
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Робота є актуальною з точки зору застосування високочастотних перетворювачів для пристроїв на основі явища ядерно-магнітного резонансу, що останнім часом є досить поширеним методом для геофізичних досліджень нафтових та газових свердловин. Описано перетворювач, який формує високочастотні імпульси збудження ядерно-магнітного резонансу, та віртуальну модель перетворювача, проведено аналіз електромагнітних процесів.
Бібл. 6, рис. 10.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Dzhafarov, I. S., Syngaevskij, P. E., Hafizov, S. F. (2002). Primenenie metoda jadernogo magnitnogo rezonansa dlja harakteristiki sostava i raspredelenija plastovyh fljuidov. Moscow: Chemistry, Pp.439 (RUS)
Devid Allen, Stiv Krjeri, Bob Fridman. (2001). Ispol'zovanie jaderno-magnitnogo rezonansa pri issledovanijah skvazhin. Neftegazovoe obozrenie. Osen'. (RUS)
Zagranychnyi, A. V., Rogal, V. V. (2014). Zastosuvannja invertoriv v prystrojah jadernogo magnitnogo rezonansu. Tehnichna elektrodynamika № 5, Pp.139-141 (UKR)
Itenberg, S. S. (1987). Interpretacija rezul'tatov geofizicheskih issledovanij skvazhin. Uchebnoe posobie dlja vuzov. 2-e izd., pererab i dop. Moscow: Nedra, P.375 (RUS)
Krjuchkov, V. V., Malyshkov, G. M., Solov'ev, I. N. (2001). Kodovoe shirotno-impul'snoe regulirovanie dlja invertorov. Prakticheskaja silovaja jelektronika. No 1 (RUS)
Tyshko, A. A., Popov, V. A. (2012). Vysokochastotnye preobrazovateli dlja priborov na osnove magnitojadernogo
rezonansa rabotajushhie pri povyshennyh temperaturah. Tehnіchna elektrodinamіka. Tematichnij vipusk «Silova elektronіka ta Energoefektivnіst'» ch. 2. Pp. 46-48 (RUS)