Розробка способу виділення інформативних параметрів фотоплетизмосигнала для визначення системних реакцій на МЛТ
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Предметом дослідження даної статті є інформативні параметри фотоплетізмосігнала. У процесі дослідження були обрані фізіологічні сигнали і сформовано простір інформативних ознак, за допомогою яких можна контролювати зміна адаптаційних властивостей організму людини під впливом МЛТ.
В результаті аналізу фотоплетізмографіческого сигналу встановлено, що при вилученні з нього інформативних ознак доцільно використовувати структурні методи аналізу як в тимчасовій, так і в частотній областях. Для аналізу фотоплетізмосігнала в тимчасовій області вибрано кодування фотоплетізмограмми п'ятьма точками. На основі такого кодування введений інформативний параметр S, який визначається площею під кривою фотоплетізмограмми
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Гаркави Л.Х. Антистрессорные реакции и активационная терапия [Текст] / Л. X. Гаркави. -М.: Имедис, 1998. 556 с.
Гаркави Л.Х. Адаптационные реакции и резистентность организма [Текст] / Л.Х. Гаркави.- Ростов-на-Дону, 1990. 224 с.
Загускин С.Л. Лазерная и биоуправляемая квантовая терапия [Текст]/ С.Л. Загускин, С.С. Загускина. - М.: «Квантовая медицина», 2005. 220с.
Капустина Г.М. Внутрисосудистое облучение крови, механизмы клинической эффективности, побочные действия, показания и противопоказания [Текст] / Г.М. Капустина, Г.Н. Максюшина, В.В. Малахов // Матер. Междунар. конфер. «Новые направления лазерной медицины». - М., 1996. С. 230-231.
Капустина Г.М. Пути индивидуального подбора доз внутривенной лазерной терапии [Текст] / Г.М. Капустина, Н.И. Сюч, В.Л. Наминов и др. // Совр. возм. лазерн. тер. - Матер. XIV научно-практич. конф. - Великий Новгород, Калуга, 2004. С. 52-62.
Мошкевич B.C. Фотоплетизмография [Текст]/ B.C. Мошкевич. -М.: Медицина, 1970. 154 с.
Баевский P.M. Оценка адаптационных возможностей организма и риск развития заболеваний [Текст] / P.M. Баевский, А.П. Берсе- нева. - М.: Медицина, 1997.235 с.
Халед Абдул, Р.С. Способ перехода от категориальных данных к порядковым в экс- пертных системах медико-биологического назначения [Текст] / Р.С. Халед Абдул, А.Е. Белозеров, С.А. Филист //Системные исследования в науке и образовании: Сборник научных трудов/ Курск.гос.ун-т: МУ». Издательский центр «ЮМЭКС», 2007. С.7-10.