Дослідження енергетичних характеристик високочастотних ко-ректорів коефіцієнта потужності
Основний зміст сторінки статті
Анотація
У даній статті проведено дослідження енергетичних характеристик активних високочастотних коректорів коефіцієнта потужності для трьох методів керування (граничного керування, керування по піковому струму та по середньому струму). У середовищі MATLAB/Simulink були розроблені відповідні моделі для кожного методу керування. Досліджені енергетичні показники коректорів коефіцієнта потужності при роботі на номінальне навантаження, при зменшеному та при збільшеному опорі навантаження. Для методів керування по піковому та по середньому струму використано два значення частоти комутації – 50 кГц та 100 кГц.
Бібл. 3, рис. 1, табл. 3.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Bucaros A.Y. (2012), “Power factor corrector of the frequency-regulated electric drive”. Eastern European journal of enterprise technologies. Vol. 3/8 (57), pp. 4-8. (Ukr)
Demchenko Yu.S., Rohal V.V. (2013), “Meth-ods of power factor correction”. Electronics and Communications № 6, pp. 24-29. (Ukr)
Shydlovskyi A.K., Zharkin A.F., Pazieiev A.G. (2011), “Continuous approximate model of AC/DC converters with active power factor cor-rection”. Technical Electrodynamics № 6, pp. 11-17. (Ukr)