Навчальний комплекс з курсу «Додаткові розділи інформаційної електроніки»
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Розглянуто переваги, структура та функціональні можливості використання навчального комплексу для організації навчального процесу з курсу "Додаткові розділи інформаційної електроніки". Обґрунтована доцільність використання веб – технологій при створенні навчального комплексу, які дають можливість створення документів, котрі містять крім тексту, графічні зображення та анімації, звуки, відео кліпи та модулі тестування написанні за допомогою мов програмування JavaScript. Веб – технології дають більше гнучкості навчальному комплексу, дозволяють постійно підтримувати його в актуальному стані надаючи легкий спосіб для редагування та доповнення інформації, а також змінювати чи доповнювати структурні модулі навчального курсу. Навчальний комплекс створений за приведеною структурою та технологіями може буде застосований однаково ефективно як для студентів очної так і для студентів заочної форми навчання.
Бібл. 3, рис. 4.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Terasic Technologies. Altera DE0 User Manual 2011. – 53 www.altera.com
Zakharova I.H. (2003), “Informatsionnye tekhnolohii v obrazovanii: Ucheb. posobie dlia stud. vyssh. ped. ucheb. Zavedenii”. M., izdatelskii tsentr «Akademiia». P.192 (Rus)
Starodubtsev V.A. (2002), “Kompiuternye y multymedyinye tekhnolohyy v estestvennonauchnom obrazovanyy”. Tomsk: Deltaplan. P.224 (Rus)