Програмне забезпечення комплексу реєстрації та обробки даних лабораторних експериментів
Основний зміст сторінки статті
Анотація
У роботі представлено програмне забезпечення (ПО) комплексу збору і обробки даних, призначеного для вирішення освітніх, наукових, і промислових завдань. Апаратне забезпечення включає набір датчиків і пристрій збору, яке оцифровує аналогові сигнали і пересилає дані на пристрій обробки, зберігання і відображення цифрової інформації. Програмне забезпечення реалізовано в середовищі розробки NI LabVIEW і забезпечує різні функції: управління процесом збору даних, відображення стану і параметрів системи, функціональну і математичну обробку знятих даних, збереження і передачу результатів в сторонні програми для подальшої обробки.
Блок інформації про статтю
Як цитувати
Bohdan, A. V., Zazeryn, A. Y., & Orlov, A. T. (2012). Програмне забезпечення комплексу реєстрації та обробки даних лабораторних експериментів. Електроніка та Зв’язок, 17(5), 110–114. https://doi.org/10.20535/2312-1807.2012.17.5.218628
Номер
Розділ
Інформаційні та телекомунікаційні системи та технології, захист інформації
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Д.В. Иванов. Виртуализация общества: Мо- нография. – СПб.: ”Петербургское Востоковедение”, 2000. – 96 с.
Baudrillard J. Simulacra and Simulation: Mono- graphy. – Ann Arbor: University of Michigan Press, 1994. – 154 p.
A.И. Миночкин, В.A. Романюк. Методы мно- жественного доступа в мобильных радиосетях. Связь, 2004. - № 2, стр. 22-29.
Instruction. Multilab CE v3 userguide. Fourier Systems Ltd. 2011, pp. 18-19 Деннинг А. ActiveX для профессионалов. – СПб.: Питер, 1998. – 624 с. National Instruments. Managing large data sets tutorial. National Instruments Corporate, Austin, TX.