Кондуктометричні перетворювачі для визначення концентрації біологічних речовин
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Здешевлено технологію виготовлення, удосконалена конструкція планарних кондуктометричних перетворювачів, досягнута хороша ідентичність електричних параметрів диференціальної пари та відтворюваність характеристик серії зразків. Досліджено розкид електричних параметрів в межах диференційної пари та серії перетворювачів на основі нікелю у порівнянні з перетворювачами на основі золота. Отримано перспективні зразки кондуктометричних електродних для реалізації недорогих одноразових біосенсорних чіпів визначення концентрації біологічних речовин
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
P. R. Coulet, “What Is a Biosensor?”, in Biosensor Principles and Applications, 1st ed., CRC Press, 2019, pp. 1–6. DOI: 10.1201/9780367810849-1
P. Bartlett and R. Whitaker, “Strategies for the development of an) perometric enzyme electrodes”, Biosensors, no. 3, pp. 359–379, 1987/88-01-01.
E. Dorokhova and G. Prokhorova, Analytical chemistry. Physical and chemicalmethods of analysis, M.: Higher. Shk., 1991, p. 256.
W. Gopel, Jones Т., and Kleitz М., Sensors A Comprehensive Survey, Weinheim: VCH Verlagsgesell-schaft, 1991.
S. Dzyadevich and O. Soldatkin, Scientific and technological principles of creating miniatures electrochemical biosensors, K.: Naukovadumka, 2006, p. 255.
M. Rubanchuk, A. Mikhal, and V. Melnyk, “Measuring chains forof conductometric convertersdifferential two-electrodesensors”, echnical electrodynamics, no. 2, pp. 58–64, Jan. 2008.
V.G. Melnyk, “Researchsensitivity of the bridge measuringcircuits with a differential conductometric sensor”, Proceedings of the Instituteof electrodynamics of NASU. - Collection of scientificworks, vol. 22, pp. 115–118, 2009.