Розробка і реалізація функції планування для комплексної інформаційної системи лікувально-профілактичного закладу
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Розглянуто розширений комплекс класів планування, сформульовані принципи та розроблені механізми як основу для здійснення планування медичної діяльності. Розроблений підхід до медичного планування полягає у визначенні та систематизації елементів планування: віднесення конкретних елементів до одного з п'яти класів та встановлення зв'язку між елементами виділених класів. Наведено варіанти використання зазначених принципів та механізмів для реалізації завдань планування
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
A. Pesenzali, L. Kozak, and A. Kovalenko, “Pezentsali A.A. Functional model asdevelopment project management frameworkcomplex information system of a medical institution”, USiM, no. 4, pp. 3–10, 2008.
A. Gultyaev, MS Project Professional 2003.Tutorial, Crown Print, 2004, p. 512.
E. Simunin, V. Vasiltsova, T. Simunina, and B. Vasiltsov, Enterprise planning, KnoRus, 2008, p. 336.
A. Pezentsali, “Principles and mechanisms of planning in complex informationsystem of a medical institution”, USiM, no. 6, pp. 15–20, Jan. 2008.
A. Leonenkov, UML self-teacher, 2nd ed. St. Petersburg: “BHV-Petersburg”, 2004, p. 432.