До питання застосування кратномасштабного аналізу для стиснення відновлення графіка електричного навантаження
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Проведено аналіз застосування кратномасштабного аналізу для стиснення та відновлення графіка електричного навантаження підприємства. Показано, що графік навантаження може бути стиснутий та відновлений з необхідною точністю в залежності від рівня його декомпозиції
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
A. Voloshko, “Method for generating characteristics for classifying electrical graphsloads based on wavelet transformation”, Promelektro, no. 1, pp. 39–43, 2009.
I. O. Goroshko, “Method of spectral reconstruction and correction in problems of signal and data restoration”, Electronic modeling, vol. 27, no. 3, pp. 67–73, 2005.
I.M. Dremin, O.V. Ivanov, and V.A. Nechitailo, “Wavelets and their use”, Advances in physical sciences, vol. 17, no. 5, pp. 465–501, 2001.
A.A. Zasyadko and A.V. Oletsky, “Usage method of eigenfunctions when solving Signal recovery problems”, Electronic modeling, vol. 25, no. 1, pp. 107–113, 2003.
A. V. Korolev and V. V. Barannik, “Degree ratingimage compression”, Electronic modeling, vol. 24, no. 4, pp. 33–42, 2002.
S. Malla, Wavelets in signal processing, Moscow: Mir, 2005, p. 671.
A. P. Petukhov, Introduction to the theory of bases splashes, St. Petersburg: Publishing house. SPbSTU, 1999, p. 132.
P.P. Ornazhsky, Automatic measurements and instruments (analog and digital), Kyiv: Vishcha school, 1986, p. 504.
V. I. Vorobyov and V. G. Gribunin, Theory and practice of wavelet transform, St. Petersburg: VUS, 1999, p. 2008.