Температурні залежності втрат у НВЧ діелектриках
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Температура є одним з важливих факторів, що впливають на коефіцієнт діелектричних втрат. В даний час електроніка активно освоює гігагерцовий діапазон частот. Зростання частоти призводить до збільшення саморозігріву діелектрика в електричному полі НВЧ. Нагрівання діелектриків також може бути викликане зовнішніми джерелами тепла. У цій статті представлено дослідження температурних залежностей НВЧ діелектричних втрат для різних механізмів поляризації та наведено результати математичного моделювання. Бібл. 3, рис. 6
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Poplavko Y. (2013), “Dielectric spectroscopy of Solids”. Saarbrücken: Lambert Academic Publishing, P. 253. (Rus)
A.K. Tagantsev, V.O. Sherman, K.F. Astafiev, J. Venkatesh, N. Setter. (2003), “Ferroelectric Materials for Microwave Tunable Applications”. Journal of Electroceramics. Vol. 11. Pp. 5–66.
Tareev B.M. (1982), “Physics of dielectric materials”. Energoizdat, P. 320. (Rus)