Алгоритм генерації завдань для адаптивного тестування на основі структурних чисел
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Запропоновано алгоритм генерації тестових завдань на основі структурних чисел, приведено опис структурних чисел, виконання операції над ними. Розглянуто формування бази завдань за допомогою структурних чисел на прикладі курсу "Додаткові розділи мікропроцесорної техніки", розгянуто адаптивність тестування. Бібл. 3, рис. 2.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Abakumova О.О, Biletskyi V.О. (2011),”System of adaptable testing Student’s Adapt”. Elektronika i zviazok. Vol.19, no 4. pp.196-202. (Ukr)
Bellert S., Vozniatski H. (1972), “Analysis and synthesis of electric chains with structural numbers.” – Мoskva, Izdatelstvo “MIR”. P. 334.(Rus)
Holovenkin V.P. (2009), “Pedagogy of high school.” Кyiv, NTUU “KPI”. P. 406. (Ukr)