Схемотехніка над низьковольтного перемножувала сигналів на МОП-транзисторах
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Розглянуто умови переходу від умов роботи традиційного диференціального каскаду, побудованого на МОП-транзисторах, до умов над низьковольтного режиму роботи в якості перемножувача сигналів на вагові коефіцієнти +1 і -1. Досліджено особливості схемотехніки цього перемножувача сигналів, що становить основу програмованого фільтра-корелятора. Розглянуто основні джерела помилки перемноження і зроблена аналітична оцінка їх величини. Досліджено умови вихідного перетворення сигналу-продукту перемноження. Наведені практичні схеми перетворювачів струм-напруга вихідного сигналу.
Бібл. 5, рис.5.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Analog Devices. DC to 2.0 GHz Multiplier ADL5391.Rev.0. 7/06, 2006.
Gavlitski, A. I. (2009). Osobennosti shemotehniky sverhnizkovolytnyh pretsizionnyh analogovyh peremnozhytelei signalov [Features precision analog circuitry ultra low voltage voltage multipliers]. . Southern Federal University . Technical science. Issue No. 5, volume 94, Pp. 101-108 (Rus).
Pavlov, L. N. (2008) Integralnye diskretno-analogovye asinhronnye korrelyatory [Integrated digital-analog asynchronous correlators]. Proceedings of the higher educational institutions. Electronics, Vol. 51, Pp. 76-81 (Rus).
Muller, R. S., Kamins, T. I. (1989). Device Electronics for Integrated Circuits. ISBN 0-471-887558-7, John Wileu & Suns, New-York, Second Edition, 630.
http://www.analog.com/en/products/amplifiers/instrumentation-amplifiers.html.