Математичне моделювання роботи циліндричного п'єзокерамічного трансформатора з двома секціями генераторних електродів
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Розглянуто завдання про електропружні коливання циліндричного п'єзоелектричного трансформатора з двома секціями генераторних електродів. При постановці та розв'язанні задачі залучається лінійна теорія тонких електропружних оболонок за змішаних електричних граничних умов: електричної напруги на одній з її частин та струму зміщення – на іншій. Отримано вирази, що дозволяють обчислювати всі основні електромеханічні характеристики динамічного процесу – переміщення, електричну напруженість п'єзокераміки, електричну напругу на генераторних електродах
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
V. Sharapov and M. Musienko, Piezoceramic transducers of physical quantities, Cherkasy: ChGTU, 2005, p. 631.
V. Lavrinenko, Piezoceramic transformers, Moscow: Energy, 1975, p. 112.
A. Trofimov, Piezoceramic transducers of static loads, Moscow: Mashinostroenie, 1979, p. 95.
V. Grinchenko, A. Ulitko, and N. Shulga, Mechanics of related fields in elementsstructures, vol. 5. Kyiv: Nauk. dumka, 1989, p. 280.
N. Shulga and A. Bolkisev, Oscillations of piezoelectric bodies, Kyiv: Nauk. dumka, 1990, p. 228.
N. Shulga and V. Karlash, Resonant Electromechanical Coiling of P’osoelectricplates, Kyiv: Nauk. dumka, 2008, p. 270.
I. Morgun, “Math modelingoperation of a cylindrical piezoceramictransformer”, Electronics and communication, vol. 55, no. 2, pp. 204–207, 2010.
V. Didkovskiy, O. Leiko, and V. Savin, Electro-acoustic p'zoceramic conversions (roofing, designing, constructing), Kirovograd: Imeks-LTD, 2006, p. 448.