Метод аналізу квазіоптимальних топологій мереж на кристалі
Основний зміст сторінки статті
Анотація
У статті розглянуто синтез топологій мереж на кристалі на основі методу еволюційних обчислень. Запропоновано критерії оптимальності топологій мереж на кристалі і новий клас квазіоптимальних топологій. Сформульовано вимоги до квазіоптимальних топологій. Розроблено генетичний алгоритм GeNoC для синтезу квазіоптимальних топологій мереж на кристалі з кількістю вузлів до 100. За допомогою математичних методів оптимізації виконано аналіз отриманих квазіоптимальних топологій. Запропоновано метод корекції коефіцієнтів значущості параметрів цільової функції при синтезі квазіоптимальних топологій, що дозволило зменшити різницю в їхніх характеристиках порівняно з теоретично можливими оптимальними топологіями до 1,8%.
Бібл.7.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
Akulich I.L. (1986), “Matematicheskoe pro-grammirovanie v primerakh i zadachakh”. M.: Vyshaya shkola. P. 319. (Rus)
Axel J., Hannu T. (2003), “Networks on Chip”. Kluwer Academic Publishers, Dordrecht. P. 303.
Dally W., Towles B. (2004), “Principles and practices of interconnection networks”. El-seiver. P. 550.
O. Romanov, O. Lysenko. (2014), “The Evolu-tionary Computation Method for the Synthesis of Networks-on-Chip Quasi-optimal Topolo-gies”. IEEE 34th International Scientific Con-ference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO). Kyiv: NTUU ”KPI”. Pp. 403–407.
Saldana M., Shannon L., Yue J.S. (2007), “Pre-diction of Network Topologies in FPGAs”. IEEE Transactions on VLSI Systems. Vol. 15. No. 8. Pp. 948–951.
Taylor M., Kim J., Miller J. (2001), “The Raw Processor – A Scalable 32-bit Fabric for Em-bedded and General Purpose Computing”. Proceedings of Hotchips XIII. MIT. Pp. 3–6.
P. Yaganov, L. Pavlov, O. Romanov. (2013), “The Analysis of Quasi-optimal Topologies of Networks-on-chip on Meeting the Global Optimum”. Naukoyemni tekhnologiyi. Zbirnyk naukovykh prats'. Kyiv: NAU, No4 (20). Pр. 394–397.