Реєстрація та профіль

Для реєстрації нового користувача (якщо у вас ще немає профіля в будь-якому журналі на платформі "Наукова періодика України"), необхідно обрати пункт "Зареєструватися" в правому верхньому куті нашого сайту:

Будь ласка заповніть всі поля. Зверніть увагу, що "Ім'я користувача" - це ваш логін в системі, який Ви будете вводити під час авторизації. Це не Ваше справжнє ім'я.
Створений Вами профіль дає доступ до УСІХ журналів на платформі "Наукова періодика України". Не потрібно створювати окремі профілі для різних журналів на цій платформі.

Після реєстрації, будь ласка, якомога повніше заповніть свій профіль - це дозволить коректно презентувати Вас читачам. Для цього перейдіть в свій профіль на сайті журналу:

На першій вкладці відображаються Ваші ім'я та прізвище. У випадку доповнення цієї інформації вашим вченим званням/ступенням або особливостями звернень до Вас - це необхідно ввести у відповідному полі (врахуйте, що доведеться повторити Ваші ім'я та прізвище). Просимо звернути увагу, що коли Ви поставитии курсор у будь-яке з полів - додатково з'явиться поле для вводу перекладу на англійську мові - ОБОВ'ЯЗКОВО заповніть цей переклад.

На другій вкладці перевірте Вашу електронну адресу, вона має бути актуальною та не належати забороненим доменам країн РФ/Білорусі.
Підпис - шаблон підпису для листів, які будуть генеруватися через систему.
Якщо Ви будете вносити в систему номер Вашого телефону, просимо вносити його у міжнародному форматі.
За бажанням Ви маєте можливість записати поштову адресу.
Обов'язково перевірте правильність написання Вашої афіляції та наявність перекладу на англійську мову. В сучасному світі, настійливо рекомендуємо додати номер Вашої афіляції на платформі ror.org - наприклад, КПІ ім. Ігоря Сікорського [https://ror.org/00syn5v21]
Перевірте поле "Країна" - воно обов'язкове.

На вкладці "Ролі" у вас є можливість обрати бажані ролі в нашому журналі. Зареєструвати свій профіль в будь-якому іншому журналі на платформі "Наукова періодика України". Ми просимо особливо уважно підійти до заповнення поля "Наукові інтереси" - заповніть це поле ключовими словами які відповідають галузі ваших інтересів. Радимо користуватися таксонометрією IEEE.

На вкладці "Відкритий" просимо додати Ваше фото (розмір 132*132 px). Додайте невеликий опис про свою наукову та професійну діяльність (не забудьте додати переклад на англійську мову). Бажано додати посилання на веб-сторінку про Вас (ми радимо додавати лінк на Ваш профіль у LinkedIn). Ця інформаці дозволить читачам краще познайомитися з Вами, підвищить шанси на контакти з зацікавленими читачами. Це Ваша візитівка.
Ми вимагаємо, без виключення, додати посилання на Ваш профіль ORCID.

Налаштування в інших вкладках - Ви робите на ваш розсуд.