Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

 • Автор підтверджує:

  • що представлена робота не була раніше опублікована (за винятком публікації у вигляді резюме, частини опублікованій лекції, огляду або дисертації;
  • що вона не знаходиться на розгляді для публікації в інших виданнях;
  • що вона схвалена для публікації всіма наявними співавторами;
  • що вона схвалена для публікації інститутом або відповідальним установою, в якому вона виконана.

  Журнал не вимагає від авторів оригінальних (первинних) наукових робіт присвоєння авторських прав на їх опубліковані матеріали. Автори надають журналу невиключну ліцензію CC BY 4.0 (Creative Commons Attribution 4.0 International License) на використання та першу публікацію оригіналу в цьому журналі. Авторські права на рукописи зберігаються за авторами, після того як автори публікації зберігають право на повторне використання своїх статей у своїх майбутніх друкованих роботах без попереднього отримання дозволу від видавця журналу та надсилання власних опублікованих статей.

  Автор гарантує, що його / її стаття є оригінальною, і він / вона уповноважені співавторами здійснити таку передачу.

  Після отримання згоди на публікацію від Автора зміни в авторстві або порядку вказівки імен співавторів прийматися не будуть.

 • Зміст рукопису відповідає профілю і науково-технічному рівню журналу, структурована відповідно до вимог IMRaD.

 • Стаття оформлена відповідно до вимог журналу.

  Всі рисунки окремими файлами в форматі TIFF/JPG будуть завантажені як Супровідні файли.

  Мета-дані до кожного завантаженого документу будуть заповнені на 2х мовах (українська та англійська).

 • Стаття не містить елементів плагіату

Пропонуємо платну послугу підготовки вашого подання відповідно до вимог видавництва. Подання може бути завантажено в форматах .ODF або .DOCX. Вартість залежить від обсягу подання, кількості рисунків, формул та посилань. Для визначення вартості оформлення вашого подання - необхідно попередньо зв'язатися з редакцією (зазвичай вартість складає від 250 до 400 грн.).

При самостійному оформленні подання відповідно до вимог видавництва - нижче розташовано посилання на шаблон та необхідна додаткова інформація. Формат подання .DOCX.

Стаття, обсягом від 6 сторінок, оформлюється відповідно до ШАБЛОНУ. Налаштування формул для MathType у ФАЙЛІ. Прохання обирати ключові слова, які відповідають таксонометрії IEEE.

Статті, так само як і анотації, мають відповідати структурі IMRaD. Мова подання має бути англійська. Також вітається коли колектив авторів не представляє одну афіляцію.

Кількість посилань має вкладатися в середню кількість по галузі, на 2020 рік це 35 посилань. Кожне посилання має аналізуватися окремо. Посилання на першоджерела, які використані в статті, рекомендуємо виконувати за допомогою програми Mendeley, шаблон для формування переліку літератури можна завантажити за ПОСИЛАННЯМ.

Просимо взяти до уваги: у випадку відсутності активності автора протягом 2 місяців на будь-якому з етапів підготовки статті (Рецензування/Редагування/Коректура) - редакція залишає за собою право призупинити подальший розгляд подання.